czwartek, 14 lutego 2013

Finał Stylowej Wymianki u Moteczka!

Dziś 14ty - czas sfinalizować wymiankę. Mnie trafiła się w parze do wysyłki sama organizatorka. Zrobiłam dla niej w upominku irysowy słoik, kamee i notes. Dołączyłam też coś słodkiego i herbatkowego i kilka przydasi. I korzystając z okazji - kubeczek (bo wiem Marysia lubi:)) i kilka urodzinowych kosmetyków oraz papeterię w stylu vintage do pisania tradycyjnych listów (w dzisiejszych czasach samo pisanie papierowych listów jest już chyba "vintage"). A w ramach podziękowań za zorganizowanie wymianki zrobiłam zakładkę i dołączyłam do niej książkę. Ja natomiast trafiłam się w parze Wiankowej. To już nie pierwszy raz kiedy dostaję od Karoliny prezent i przesyłki od niej są zawsze cudne. Zrobiła dla mnie piękny morski naszyjnik, który zadebiutuje jutro na mojej szyi w teatrze Kwiatek jest dopięty i może samodzielnie służyć jako broszka. Dostałam też śliczne perłowe kolczyki, przydaśki, słodkości i "coś na twarz". Dziękuję Karolinko samo piękną stylową niespodziankę.

10 komentarzy:

 1. Przecudne prezenty. Szczególnie urzekł mnie notes w Twoim wykonaniu i naszyjnik w Karoliny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Raju ale cuda! Prezenty są naprawdę wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapomniałam dodać, że zapraszam też do mnie na wymiankę http://aniajura.blogspot.com/2013/02/zapraszam-na-wymianke.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny ten irysowy słoik! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Raz jeszcze wielkie dzięki za wszystkie wspaniałości, które od Ciebie otrzymałam.
  Same cudeńka Karolina dla Ciebie przygotowała.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. cudeńka pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkie prezenty śliczne a w dodatku mam podobny iryskowy słoiczek więc uwierzcie, że wiem co mówię :)
  Pozdrawiam - Magda :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Byłam święcie przekonana, że zamieściłam tu komentarz :( A koniecznie chciałam napisać, że szczególnie ta kamea z aniołkiem zapiera dech w piersi.;)

  OdpowiedzUsuń